LOL RP ' lerde Net   indirim !

League Of Legends

03.12.2020 18:27

League Of Legends ( LOL ) Riot Points ( RP ) fiyatlarında net indirim !


LOL RP fiyatlarındaki zamlardan sonra oyungift.com mevcuttaki stoğuna darbe gibi bir indirim yaptı ! Tüm RP ( Riot Points ) fiyatlarında net indirim !

Bu indirim fırsatını sakın kaçırmayın. Unutmayın, İndirim stoklarla sınırlıdır !!


League Of Legends ( LOL ) Nedir ?

Riot Games tarafından üretilen ve yayınlanan League of Legends bir Multiplayer Online Battle Arena oyunudur. 2008 yılında duyurulup, 2009 yılı tarihinde piyasa çıkmıştır. Piyasaya ilk çıktığı tarihten bu yana dünya çapında kendisine büyük bir kitle edinen oyun, günlük 12 milyonu aşan oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunu unvanını ele geçirmeyi başarmıştır. Oyunun baş tasarımcısı Steve Feak, DotA haritasını tasarlayan kişidir. 

En ucuz, en uygun, en hesaplı lol rp ( riot point ) oyungift.com 'da.

Oyun DotA modundan ilham alınarak ortaya çıkartılmıştır lakin DotA’dan farklı olarak rün sistemi vardır. Rün sistemi oyun tarzınıza göre düzenleyebileceğiniz bir yetenek ağacıdır. Oyunda edindiğiniz her eşya şampiyonlarınızın gücüne güç katacaktır. Lakin bazı eşyalar şampiyonunuza belli bir derecede katkı sağlarken, bazı eşyalarınız ise direkt 0 katkı sağlayacaktır.

En ucuz LOL RP Fiyatları Oyungift.com 'da...

Riot Games’in Türkiye’de bir ofis açmasıyla birlikte, League of Legends ülkemizde de en çok oynanan ve en çok sevilen oyun olmayı başarmıştır. Yapılan turnuvalar ve şampiyonalar ile birlikte de çok büyük ödüller dağıtılmış ve oyun Türkçeleştirilmiştir. 

3 farklı oynanış tarzı ve haritaya sahip olan oyun siz bunları okurken dahi hız kesmeden gelişmeye devam ettiği için, kim bilir belki de bu rakamlar her an değişebilir.

Siz de OyunGift.com ' dan en ucuz lol rpleri ve kampanyalı lol rp leri (league of legends riot point) satın alabilirsiniz ! 

Herkese iyi oyunlar..