En Ucuz Turkey Black Desert Online 55 Acoin | En ucuz Steam TL, PUBG UC, LOL RP, Valorant VP - Hemen Teslim | OyunGift

Black Desert Online / Turkey / Black Desert Online 55 Acoin

Black Desert Online 55 Acoin

Black Desert Online 55 Acoin

Bölge

Platform

PC Oyunları

Geliştirici

Belirtilmemiş

Yayıncı

Belirtilmemiş

Tür

Belirtilmemiş

Barkod Numarası

Stok

Yok

Bonus

0

Dijital Anahtar

Hemen Teslim

5.49

5.90

Yorumlar ( 1 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

 • Mükemmel

%100.00

 • Çok İyi

%0.00

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%0.00

 • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

OyunGift.com Avatar
 • Değerlendirmeniz

OyunGift güvencesi ile Black Desert Online Acoin satın alarak oyun içinde İnci’ye dönüştür, Black Desert Online’daki gücüne güç kat! Bu kodlar sadece Türkiye’de kullanılabilir. 50+5 Acoin, 100+10 Acoin, 200+20 Acoin, 500+50 Acoin, 1000+100 Acoin, 2000+200 Acoin, 3000+300 Acoin, 5000+500 Acoin ürünlerini BDO’da en iyilerle mücadele etmek için sitemizden güvenle uygun fiyata satın alabilir, 7/24 canlı destek ve anında teslimat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kore oyun pazarı video oyunları noktasında en fazla seçeneği barındırmakta olan dünyalar arasındadır. Black Desert Online oyunu da Koreli oyun geliştirici olan Pearly Abyss tarafından geliştirilmiştir. Oyunun platformlara göre çıkış tarihleri değişim gösteriyor olsa da 2019 yılından beri Avrupa’da oynanabildiğini görüyoruz. Black Desert Online Türkiye lokasyonundan da bu tarihten itibaren oynanabiliyor. Oyun farklı platformları desteklemektedir. Desteklenmekte olan platformlar ise şu şekildedir: 

 • Microsoft Windows 
 • Mobile 
 • Xbox One
 • Play Station 4
 • Steam 

Bu kanalları üzerinden oyuna sahip olarak oynayabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Oyunu oynayabilme adına ilk olarak bir oyun hesabına sahip olmanız gerekir. Black Desert Online satın al yoluna gideceğiniz sırada sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir: 

 • Mobil ödeme 
 • Kredi kartı ile ödeme
 • Havale veya EFT gibi banka transferi ile ödeme 

Sitemiz üzerinden siparişlerinizi vereceğiniz sırada sizlere sunduğumuz bu ödeme yöntemlerini değerlendirerek siparişlerinizi tamamlayabilmeniz mümkündür. Sitemiz üzerinden siparişleriniz 3D Secure ve SSL protokolleri ile korunmaktadır. Bu yüzden ödeme yöntemlerindeki bilgilerinizin ve yapacağınız işlemlerinizin dışarı aktarılması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

Black Desert Online Nasıl Oynanır?

Black Desert online remastered oynayacağınız sırada özellikle oyunu ilk defa oynayacaksanız nasıl oynanmakta olduğunu da merak edersiniz. Oyunun temel olarak diğer birçok oyunda olduğu gibi elle nişan almaya dayalı ve serbest hareketlerin olduğu bir aksiyon oyunu olduğunu görüyoruz. Oyunun içerisinde çiftçilik, barınma, balıkçılık yapma, ticaret yapma gibi işler de yer alırken kale savaşları ve oyuncu kuşatma gibi aksiyon temelli olaylar da gerçekleşmektedir. Hem kuşatmalarda hem de günlük görevlerinizi yerine getireceğiniz sırada karakterinizi özelleştirme imkanına da sahip olursunuz.

Black Desert online oyununun içeriğine bakmış olduğumuz zaman oyunculara birçok özelliği bir arada sunabildiğini görüyoruz. Oyunda aktif bir savaş sisteminin içerisindeyken diğer birçok oyunun aksine manuel nişan alabilme, kaçma ve kombo özelliklerini kullanma imkanına sahip olursunuz. Kendinize binek elde etmek istediğiniz zaman ise bunu ancak vahşi dünyadan evcilleştirerek elde edebilirsiniz. Ek olarak bazı türleri çiftleştirerek özel binekler elde edebilme imkanına da sahip olabilirsiniz. Binekleriniz beslenme ve bakım gerektiğinden dolayı oyun envanterinizde saklayabilme imkânınız yoktur. Black desert online paket içerisinde sizlere çeşitli bineklerle beraber çeşitli eşyalar da verilebilmektedir. Bunların kullanılmasıyla beraber karakterinizin gelişimini daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Black desert online fiyat araştırması yapan kişiler en ucuz ve anında teslimat ile yetkili satıcı OyunGiftış üzerinden paket ve acoin alımlarını yapabileceğini bilmelilerdir. Black desert online kaç TL? Araştırması yapılmasının en ana sebebi; oyun severlerin merakını gidermek odaklıdır. 

Bdo online noktasında oyun içi tüm gereken ürünleri OyunGiftış üzerinden edinebilirsiniz. 

Black desert online kod alma yoluna gitmek isteyen kişiler sitemizden siparişlerini verebilmekte olduğu gibi aynı zamanda Black desert online ne kadar? Sorusu ile karşımıza çıkabilir. Sitemizde sizlere bütün Paket ve Acoin ürünleri diğer platformlara göre çok daha uygun fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Ürünlere göre fiyat değişiklikleri olduğu gibi sizlere siparişlerinizi hızlı ve sorunsuz verme evresinde de kesintisiz destek sağlanmaktadır.

Bdo oyun oynamak isteyen kişiler bu adımlarla beraber siparişlerini onaylayabilme yoluna gidebilmektedir. Sitemizde sizlere müşteri hizmetleri desteği sabah 09.00 ile gece 02.00 arasında sağlanmakta olduğundan dolayı en kısa süre içerisinde siparişleriniz sağlanabilmektedir. Bu süreç içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz oyun siparişleri sırasında bir sorunla karşı karşıya kalmanız durumunda en kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçerek bu sorunlarınızı çözebilmeniz mümkündür.

Black Desert Item Alım Satım

Oyunlarda sahip olduğunuz karakterlerinizin özelleştirilmesi ve hesaplarınızın gelişmesi adına item kullanma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Oyunlarda sizlere çeşitli itemler sunulabilir. Black desert online item satış yapma yoluna gideceğiniz sırada ise bu satışlarınızı oyun içerisinden gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bdo mena lokasyonlarından oyunlarınızı oynayarak karşı karşıya kalacağınız sırada itemler rakiplerinizden daha güçlü karakterlere sahip olma evresinde sizlere yardımcı olur. Bdo kod kullanarak karakterlerinizi özelleştirme ve geliştirme yoluna da gidebilirsiniz.

Oyunlarda item alabilmek ve bazı hizmetlerinden faydalanabilmek için oyun içerisinde alışveriş yapmanız gerekebilir. Her oyunda bu işlemler için kendi para birimlerinin yer almakta olduğunu söyleyebiliriz. Acoin ise Black Desert Online oyununu para birimidir. Oyun üzerinden işlem yapacak ve alışverişlerini yapmak isteyen kişiler bu para birimini kullanarak bunları yerine getirebilmektedir. Bdo acoin almak isteyen kişiler sitemizden siparişlerini verebilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz acoin’ler ve fiyatları şu şekildedir: 

 • BDO 55 acoin: 5.90 TL 
 • BDO 110 acoin: 11.80 TL 
 • BDO 220 acoin: 23.60 TL 
 • BDO 550 acoin: 59 TL 
 • BDO 1100 acoin: 118 TL 
 • BDO 2200 acoin: 236 TL
 • BDO 3300 acoin: 354 TL 
 • BDO 5500 acoin: 590 TL 

Oyunda alışveriş yapabilme ve karakterinizi daha fazla özelleştirebilmek için çeşitli skinler alacağınız evrede sitemizden siparişlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sizlere diğer platformlara nazaran daha uygun fiyatlar üzerinden acoin sunmaya dikkat ediyoruz. Oyunun içerisinde alımlarınızı yaptığınız sırada sitemizdeki fiyatların normalin çok daha altında olduğunu görebilirsiniz.

Black Desert Online Karakter Sınıfları Nedir?

Oyun oynadığınız sırada her oyunun bir olay örgüsü olduğunu ve farklı karakterleri barındırmakta olduğunu görebilirsiniz. Oyunlarda yer alan karakter sınıflarının gelişmiş olması ve farklı karakterlerin yer alması olay örgüsünün daha kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olan unsurlar arasındadır. Black Desert Online oyunu da içerisinde farklı karakterleri barındırmakta olan bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunda yer almakta olan karakter sınıflarının genel olarak şu şekilde olduğunu görebiliyoruz: 

 • Savaşçılar: Hem saldırı yaparken hem de savunma esnasında savaşçılara ihtiyacımız vardır. En sık kullanmış oldukları silahları ise kılıç ve kalkanlarıdır. Savaşçılar en iyi silah kullanma becerisine sahip olan ırktır. Özellikle yakın mesafe saldırıları evresinde çok başarılı bir performans sergilerler.
 • Okçular: Mesafeli saldırılar yapılacağı sırada devreye okçular girebilmektedir. Özellikle her savaş durumunda sergilemiş oldukları seri hareketleriyle dikkat çekerken özellikle düşmanın yaklaşmasını engellemeye yardımcı olur. Yeteneklerinin arkasında bir mistik güç olduğu da düşünülmektedir.
 • Sahire: Savaş alanlarının kontrollerinde yer alan bu ekipler fiziksel hasar bırakabilmekte olduğu gibi aynı zamanda kara büyüler de kullanmaktadır. Mesafeli olunduğu zaman kara büyüler kullanılması savaş alanını etkisi altına alabilmektedir. Bu büyüler özellikle düşmanlarda kaos yaşatabildiği gibi ölümlerinin açılı olmasına da sebep olabilmektedir.
 • Vahşi: Vahşilerin güçleri ve cüsseleri muazzam seviyede olduğu için düşmanlarını bu özelliklerini kullanarak bastırdıklarını söyleyebiliriz. Saldırı sırasındayken çift elle balta kullanabilirler ve bu baltalar kendi boylarında olabilir. Özellikle zayıf düşmanlarını kısa sürede yenilgiye uğratabilmektedir.
 • Büyücüler: Birçok saldırı büyüsünün ustası olan büyücüler, düşmanı yavaşlatabilme, sersemletebilme ve düşmanda hasar bırakabilme imkanına sahiptir.
 • Cadı: Özellikle savaş dönemlerinde sağduyulu bir tavır takınmalarıyla bilinen cadılar, becerileri ne kadar yavaş olsa da son derece etkili olan büyüler yapabilirler. Özellikle toprak ve elektrik gibi elementleri kullanarak kusursuz hamlelerde bulunarak çeşitli büyüler yapabilmektedir.
 • Ninja: Özellikle dövüş sanatlarında usta olan Ninjalar pusu kurma noktasında da son derece başarılıdır. Düşmana gizlice yaklaşma, kalabalığı kontrol atlına alabilme gibi özellikle bulunmaktadır.
 • Avcı: Hangi uzaklıkta olursa olsun düşmanlarıyla mücadele edebilen avcılar çok acımasız saldırı şekline sahip olabilmektedir. Avcıların en büyük silahlarından birisi ise; petlerine kendilerini taklit ettirmesidir. Bu şekilde rakiplerini iki kişiye karşı tek kişi konumuna düşürürler.

Sizlere Black Desert Online karakterleri arasından sadece bazılarını sunduk. Oyun çok geniş bir karakter havuzuna sahip olduğu için karşınıza oynadığınız evrede birbirinden farklı özelliklere ve güçlere sahip olan çeşitli karakterlerin çıkma ihtimalleri de bulunmaktadır.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.