League Of Legends | En ucuz Steam TL, PUBG UC, LOL RP, Valorant VP - Hemen Teslim | OyunGift
League Of Legends

League Of Legends

Riot Games
PC Oyunları Aksiyon

League Of Legends Hakkında

2009 yılında dünya genelinde yayınlanmaya başlayan League Of Legends, Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk ve Sonsuz Uçurum olmak üzere 3 adet haritadan oluşmaktadır. League Of Legends içerisinde haritalar değiştikçe oyun moduda değişmektedir. Bu nedenle haritaların oyun içindeki önemi oldukça büyüktür. Bu önemli haritaların tasarımı tamamiyle harita tasarımında oldukça başarılı olan Steven Feak’e aittir. Ayrıca belirtmeliyiz ki League Of Legends Windows ve Mac gibi işletim sistemlerinde rahatlıkla oynanabilen ücretsiz bir strateji oyunudur. Dünya geneline bu kadar büyük bir kitleye hizmet etmesinin belki de bir nedeni bu olabilir. League Of Legends Türkiye verilerine göre günümüzde lol kullanıcısı olan milyonlarca kişi bulunmaktadır. 7 den 70 e birçok Türk kullanıcının ilgisini çekmeyi başarmış bu oyunda amaç genel olarak karşı takıma ait olan savunma binalarını ve bu savuna binalarının desteklenmesinde önemli rol oynayan takım ana binasını patlatmaktır. Hangi takımın ana binası ilk önce patlatılırsa kaybeden takım o olur. Takımların bir nevi kalbi olan ana binalara Nexus adı verilir. Her maçın başında her zaman şampiyonlar güçsüzdür ancak eşya edindikçe ve minyonları öldürdükçe deneyim puanları kazanır ve çok fazla güçlenirler.

League Of Legends SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Riot Cash Nedir?

  Riot Cash, eski adı ile bilinen Riot Points'in yeni adıdır. Riot Games e-pin kodları artık birden fazla oyunda kullanılabildiği için Riot Points'in ismini “Riot Cash” olarak güncellendi. Yani Riot Points'in ismi artık Riot Cash olarak değişti. Riot Cash nedir diye soranlar için kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

 • Riot Cash Nasıl, Nereden Alınır?

  Riot Cash uygun fiyatlarla OyunGift üzerinden satın alınabilir. Riot Cash alışverişlerinde sitemiz üzerinde bulunan çeşitli ödeme yöntemleri (banka havale, EFT, kredi kartı, banka kartı, ininal kart vb.) kullanabilirisiniz. Ödemeden sonra tarafınıza Riot Cash kodlarınız hem sipariş geçmişinize hem de sms olarak teslim edilir. League of Legends RP, TFT RP ve Valorant VP için Riot Cash satın alabilirsiniz. Hemen şimdi alışverişe başla, Riot Cash LOL RP satın al.

 • Lol hesap aktarımı kaç RP?

  Lol hesap aktarımı, 2600 RP ile yapılabilir. Lol hesap aktarımı kaç rp, Lol server değiştirme kaç rp, Lol weste geçmek kaç rp, Lol hesap aktarımı kaç rp, Lol server değiştirme kaç rp, lol weste geçmek kaç rp, lol hesap taşıma kaç rp gibi soruların cevabı çok fazla oyuncu tarafından merak ediliyor. Zaman zaman eklenen hesap aktarımı kampanya ile ücretsiz yapılabilir.

 • Lol takviye kaç RP?

  Lol takviyeler sürelerine göre değişiklik göstermektedir. Mağazada ek içerik sekmesi üzerinden takviyeler bölümünden satın alabilirsiniz. Lol takviye kaç rp sorusunun cevabı için tam liste gün için aşağıda verdiğimiz gibidir.

  1 Günlük XP takviyesi - 290 RP
  3 Günlük XP takviyesi - 520 RP
  7 Günlük XP takviyesi - 1020 RP
  14 Günlük XP takviyesi - 1850 RP
  30 Günlük XP takviyesi - 3490 RP

  Takviyeler Galibiyet bazlı ise aşağıda yer alan şekilde mağazada satın alınabilir.

  3 Galibiyet XP takviyesi - 290 RP
  5 Galibiyet XP takviyesi - 390 RP
  10 Galibiyet XP takviyesi - 670 RP
  15 Galibiyet XP takviyesi - 990 RP
  25 Galibiyet XP takviyesi - 1590 RP
  40 Galibiyet XP takviyesi - 2440 RP

 • Lol RP nasıl alınır?

  Lol RP, OyunGift üzerinden indirimli olarak kod olarak satın alınır. Lol RP nedir sorusu kısaca, oyun öğelerini mağazadan satın alabileceğiniz oyunun para birimidir. Lol RP nereden alınır, Lol RP nasıl alınır sorularına ise OyunGift üzerinden indirimli olarak hemen teslim kod olarak satın alınabilir şeklinde yanıtlanabilir.

 • Lol Yasuo kaç RP?

  Lol Yasuo, 880 RP ya da 4800 mavi öz ile satın alınabilir. Popüler şampiyonlardan biri olan Yasuo için oyuncuların en çok merak ettiği soru Lol Yasuo kaç RP olarak karşımıza çıkıyor. Yasuo, Mağaza’dan şampiyonlar sekmesi üzerinden ücretli olarak 880 RP ile satın alınabiliyor iken, ücretsiz elde edilebilen mavi özle ise 4800 yeterli oluyor.

 • Lol ebediler kaç RP?

  Lol ebedi kostümler, 3250 RP ile satın alınabilir. Yalnızca ebedi kostümler arasında Çelik intikam Miss Fortune kostümü 2775 RP ile satın alınabiliyor. KDA All Out Seraphine, DJ Sona, Elementalist Lux, Pulsefire Ezreal ve Ruh Bekçisi Uydr 3250 RP ile mağaza üzerinden satın alınabiliyor.

 • Lol RP yükleme

  Lol RP yükleme işlemi, oyun içerisinden yapılmaktadır. Öncelikle OyunGift üzerinden satın almış olduğunuz RP kodunu kopyalıyoruz. Oyun hesabına giriş yaptıktan sonra oyun içerisinde Mağaza sayfasına gidiyoruz. Mağazada “RP satın al” butonuna tıklayıp, Riot PIN (Yeni adı ile Riot Cash) ve kodlar seçeneğini seçiyoruz. Kopyalamış olduğunuz kodu bu alana yapıştırarak Lol RP yükleme işlemini tamamlamış oluyoruz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.