En Ucuz LOL 9200 RP Epin Satın Al | Hemen Teslim | OyunGift

League Of Legends / [TR] LOL Riot Points / LOL 9200 RP

LOL 9200 RP

Sadece Türkiyede Geçerlidir !

Bölge

 • tr Bölgesi

Platform

PC Oyunları

Geliştirici

Riot Games

Yayıncı

Riot Games

Tür

Aksiyon

Barkod Numarası

Stok

Yok

Bonus

0

Dijital Anahtar

Hemen Teslim

21.13

25.80

Yorumlar ( 63 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

 • Mükemmel

%96.83

 • Çok İyi

%0.00

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%1.59

 • Kötü

%1.59

4.9

Puan Ortalaması

OyunGift.com Avatar
 • Değerlendirmeniz

2009 yılında dünya genelinde yayınlanmaya başlayan League Of Legends, Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk ve Sonsuz Uçurum olmak üzere 3 adet haritadan oluşmaktadır. League Of Legends içerisinde haritalar değiştikçe oyun moduda değişmektedir. Bu nedenle haritaların oyun içindeki önemi oldukça büyüktür. Bu önemli haritaların tasarımı tamamiyle harita tasarımında oldukça başarılı olan Steven Feak’e aittir. Ayrıca belirtmeliyiz ki League Of Legends Windows ve Mac gibi işletim sistemlerinde rahatlıkla oynanabilen ücretsiz bir strateji oyunudur. Dünya geneline bu kadar büyük bir kitleye hizmet etmesinin belki de bir nedeni bu olabilir. League Of Legends Türkiye verilerine göre günümüzde lol kullanıcısı olan milyonlarca kişi bulunmaktadır. 7 den 70 e birçok Türk kullanıcının ilgisini çekmeyi başarmış bu oyunda amaç genel olarak karşı takıma ait olan savunma binalarını ve bu savuna binalarının desteklenmesinde önemli rol oynayan takım ana binasını patlatmaktır. Hangi takımın ana binası ilk önce patlatılırsa kaybeden takım o olur. Takımların bir nevi kalbi olan ana binalara Nexus adı verilir. Her maçın başında her zaman şampiyonlar güçsüzdür ancak eşya edindikçe ve minyonları öldürdükçe deneyim puanları kazanır ve çok fazla güçlenirler.

Rp Ne İşe Yarar?

Riot Points kısaca lol rp, Riot Games tarafından tasarlanmış sadece League Of Legends oyununda oyuncuların oyun içi tüm alışverişlerde kullanabileceği sanal bir para birimidir. Kullanıcılar sahip oldukları Rp’ler ile kazanç elde edebilirler. Sanal bir para birimi olan league of legends rp, genellikle kostüm, karakter ve ya gelişim kartlarını satın almak için kullanılır. Örneğin Exp artırmak için rp satın almak oldukça sık yapılan bir işlemdir.

RP, satın alan kullanıcılar satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra bir koda sahip olurlar. Bu kod daha sonra oyunun içinde aktive edilebilmektedir.

Rp Nasıl Satın Alınır?

Günümüzde League Of Legends oyunu için RP satışı yapan pek çok güncel ve güvenilir site mevcuttur. Söz konusu sitelerin çok büyük bir çoğunluğu oyunun hem geliştiricisi hem de yayıncısı olan Riot Games firması ile doğrudan sözleşmeli olduklarından satın alınan RP kodları direkt olarak Riot Games tarafından tedarik edilmiş gibidir. Bu sayede satın aldığınız RP kodlarına ait pinleri aktive ederken herhangi bir problem yaşamazsınız. League Of Legends RP fiyatları direkt olarak Riot Games tarafından belirlenmektedir. RP satan siteler doğrudan Riot Games ile sözleşmeli olduklarından satış fiyatlarında herhangi bir indirim yapamazlar.

Gelelim en çok merak edilen lol rp nereden alınır sorusunun cevabına, öncelikle RP satın almak isteyen kullanıcılar sahip oldukları kullanıcı adı ve şifreleri ile oyuna giriş yapmalıdırlar. Oyuna giriş yaptıktan sonra ise mağaza sekmesini açıp lol rp satın al, seçeneğine tıklamalıdırlar. Daha sonra açılan sayfanın üstünde bulunan Riot PIN ve Kodlar butonunu seçerek sitemizden satın aldıkları RP kodunu boş bırakılan alana girerek aktivasyon işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Rp Satın Alma İşlemleri Ve Fiyatları

League of legends rp fiyatları, satın alacağınız ürün ve satan sitenin bağlı olduğu sözleşmeye göre değişiklik gösterir. Riot game ile sözleşmesi bulanan RP kodu satıcısı siteler birçok farklı denomda Riot points satabilmektedir. Genellikle kullanıcılar tarafından tercih edilen 250RP, 400 RP, 840 RP, 1050RP, 1780 RP, 2000 RP, 3620 RP, 3900 RP, 6450 RP, 7250 RP ve 11500 RP olmak üzere 5 farklı denom mevcuttur. Peki birbirinden oldukça farklı olan lol 400 Rp veya lol 6450 rp kaç tl ?

Popüler bir MOBA oyununun anapara birimi olan RP oyun içi satın alımlar ile kullanıcıların sahip oldukları karakterlere birçok farklı özellik kazandırılabilmektedir. Örneğin 155 farklı şampiyon karakteri için kostüm, deneyim ve exp satın alabilirsiniz. Yani oyun parası olan rp ile satın alabileceğiniz farklı seçenekler sunulmaktadır. Farklı denomlarda satın alabileceğiniz rp’ler büyüklüklerine göre karaktere daha fazla deneyim ve özellik kazandırmaktadır. Bu neden denom büyüklükleri arasında fiyat farkları oluşmaktadır. Lol 6450 rp satın almak oyun içi satın alma işlemleri için hızlı ve doğru bir seçimdir.

Maça ilk başlayan ve ya yeni oluşturuşmuş şampiyon karakterleri ilk etapta güçsüzdür. Ancak karakterin savaşlarda başarı elde edebilmesi için deneyimli ve güçlü olması gerekir. Şampiyonlar, kostümler ve diğer market ögeleri görevler yaparak kazanılabilir. Ancak bunu uzun bir süreç olduğunu hesaba katarsak, rp satın almak en verimli yol olacaktır. Riot games çevrimiçi satış mağazasında açılan sekmede bulunan lol rp al seçeneğini tıklayıp deneyim kazanma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Lol rp satışı yapan Riot game harici farklı sitelerinde bulunduğundan bahsetmiştik. Ancak lol rp fiyatları diğer sitelere oranla OyunGift'te en ucuz fiyatlara kullanacılara sunulmaktadır. Satın alınan rp kodlarının tüm güvenlik ve kullanım hakları Riot games güvencesi altındadır. Sitemizde 400rp den başlayarak 5 farklı denom satış seçeneği bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Rp Seçenekleri Ve İndirimler

Maç esnasında rakip savunmasını etkisiz hale getirmek için iyi oynayabildiğiniz ve kostümler ile deneyiminizi ortaya koyabilecek bir şampiyona sahip olmanız gerekmektedir. Bu nedenle uygun fiyatlarda şampiyon, kostüm ve tüm diğer market öğelerine sahhip olmak için lol rp satın alabilirsiniz. Lol rp fiyatları sadece oyun parası miktarına göre değişiklik göstermektedir. League of legends ucuz rp fırsatları sunma konusunda oldukça kısıtlı imkânlara sahiptir. Çünkü lol rp indirim yapılmaya uygun değildir. Bu noktada lol rp kaç tl ucuz mu ya da pahalı mı gibi sorular kullanıcıların kafalarını oldukça karıştırmaktadır. Öncellikle şunu açıklığa kavuşturmalıyız ki lol rp ucuz orta fiyatlı ve pahalı olmak üzere birçok farklı alternatife sahiptir. Ve tüm fiyatlar bu çerçevede sıralanmaktadır. Yani uygun fiyatlı bir rp satın alma işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilerin 400 rp veya 840 rp gibi denom türlerine göz atması gerekir. Sahip olduğunuz hesabınızı dilediğiniz şampiyon ve kostümlerle doldurmak için sizde sırasıyla lol rp satın al ucuz ve ekonomik tüm fırsatlara göz at başlıklarını kontrol edebilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.