En Ucuz Point Blank Point Blank 10.000 + 400 TG | En ucuz Steam TL, PUBG UC, LOL RP, Valorant VP - Hemen Teslim | OyunGift

Point Blank / Point Blank / Point Blank 10.000 + 400 TG

Point Blank 10.000 + 400 TG

Point Blank 10.000 + 400 TG

Bölge

Platform

PC Oyunları

Geliştirici

Belirtilmemiş

Yayıncı

Belirtilmemiş

Tür

Belirtilmemiş

Barkod Numarası

Stok

Yok

Bonus

0

Dijital Anahtar

Hemen Teslim

3.13

3.35

Yorumlar ( 0 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

 • Mükemmel

Oylanmamış

 • Çok İyi

Oylanmamış

 • İyi

Oylanmamış

 • İdare Eder

Oylanmamış

 • Kötü

Oylanmamış

0

Puan Ortalaması

OyunGift.com Avatar
 • Değerlendirmeniz

Teknolojinin gelişmiş olması ile birlikte dijital ortamlardaki oyun alternatifleri de çeşitliliğe sahip olmuştur. Bu çeşitlilik zaman içerisinde oyuncuların kendi zevkine hitap eden seçenekleri erişmesi noktasında da kolaylık sağladığı için siz de üreticiler tarafından özel olarak geliştirilmiş olan ve 2008 yılından bu yana dünya çapındaki pek çok oyun severin dikkatini çeken Point Blank oyununu tercih edebilirsiniz. Birinci şahıs nişancı tarzı oyun olarak adlandırılan bu oyunda karşı tarafı savunmasız hale getirebilmek için oyun içerisindeki performansınızı artırabilecek faaliyetlerde bulunmanız gerekiyor. Oyundaki yerinizi sağlamlaştırabilmek ve çeşitli ekipmanlar ile kendinizi güçlü bir hale getirmek için oyundaki görevleri yerine getirmek ve oyunun yapısına uygun olarak hareket etmek gerekmektedir. Fakat bunun yanı sıra oyundaki performansınızı iyi bir seviyeye getirebilmek için tercih edebileceğiniz diğer alternatifler de bulunuyor. 2008 yılından bu yana gerek müzikleri gerek kostümleri gerekse her kullanıcının anlayabileceği dil seçeneği ile popülerlik kazanmış olan Point Blank tercih edeceğiniz her kahramanın kendine özgü bir yapısı ve görünüm bulunmaktadır. Bu görünümleri değiştirebilmek ve zaman içerisinde karakteriniz ile uyumlu bir şekilde hareket edebilmesini sağlamak için ona çeşitli yetenekler yükleyebileceğiniz ekipmanları temin edebilir aynı zamanda kostüm değişimleri yapmasına fırsat sağlayabilirsiniz. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da market bulunmaktadır. Ürün marketi oyundaki itemleri, ekipmanları ve buna benzer pek çok şeyi verimli bir şekilde kullanabilmenize yardımcı oluyor. Kendi hesap bakiyeniz üzerinden alışveriş yapabilmenize fırsatı tanıyan oyun üreticileri sayesinde oyunun daha gerçekçi bir hal alıyor. Modern hayatın stresinden arınmak adına gerek çocukların gerekse yetişkinlerin tercih etmiş olduğu online oyunlar sizlere bambaşka bir dünya sunuyor. Bu bambaşka dünya içerisinde kendinize yer edinebilmek ve karakterinizin mükemmel bir seviyeye ulaşmasını sağlamak adına yapacağınız birkaç işlem bulunuyor. Öncelikle karakterinizin oyun içerisinde verilen görevleri yerine getirmesi onun ekipman açısından ya da yetenek açısından iyi bir seviyeye gelmesine olanak tanıyabilir. Fakat bu durum sizin uzun bir süre boyunca oyun içerisinde kalmanızı ve sürekli olarak efor sarf etmenizi beraberinde getireceğinden bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve zamanınızı daha iyi değerlendirmek için oyunun yapısına özgü olarak geliştirilen sanal para alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Tam gold olarak satışa sunulmuş olan Point Blank’in kendine özgü sanal parası sayesinde mağaza üzerinden dilediğiniz her alışverişi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilme fırsatını değerlendirin.

POINT BLANK


2010 yılının Ekim ayında Koreli şirket Zepetto Games tarafından piyasaya sürülen Point Blank coşkusu sizleri bekliyor. MMOFPS türünde olan Point Blank, içinde barındırdığı kendine has özellikleriyle kullanıcılarının başını döndürüp, aksiyon dolu bir macera sunuyor. 


Oyun içerisinde Free Rebels ve Ct Force olmak üzere iki karşıt grup bulunuyor. Var olan düzene ve sisteme karşı asi ve özgürlükçü bir tutum sergileyen Free Rebels’in en büyük düşmanı elbette ki Ct Force takımı. 
Oyundaki en dikkat çekici özelliklerden biri de elbette ki rütbe sistemi. Gerçekten de tıpkı bir askeri sistem gibi savaştıkça ve deneyim kazandıkça rütbeniz yükseliyor. Bu sayede kendi takım arkadaşlarınıza merhametinizi sunarken düşmanlarınıza karşı ise korkunç bir üstünlük kuruyorsunuz.


Hızlıca rütbe yükselmek istiyorsanız elbette ki oyun içindeki görev kartlarını dikkate almalı, verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Yerine getirdiğiniz görevlerden alacağınız ekstra Xp puanları oyun içinde daha kolay ve daha hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır. 


Point Blank Macerası seni bekliyor.

 

En ucuz fiyatlar ve güvenilir hizmet kalitesi ile TG sadece OyunGift.comtış adresinde. Sen de hemen satın al hesabını ekle.
 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.