7/24 Anında Teslim Ucuz Pubg UC Epin Satın Al | OyunGift

PUBG Mobile / Global

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

23

Yorumlar ( 23 )

Günü daha keyifli geçirebilmek için teknolojin olanaklarından yararlanmayı tercih eden her kullanınca dijital oyunlarla sıkı bir bağlantı içinde kalıyor. Teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte bilgisayar her kullanıcının ulaşabileceği bir noktaya vardı. Bilgisayarın yaygınlaşması durumu beraberinde bilgisayar kullanıcılarının keyifli vakit geçirmesine yardımcı olacak etkinliklerinde gelişmesine zemin hazırladı. Bu etkinlikler 90'lı yılların başından itibaren gelişim göstererek video oyunlarına dönüştü ve bu durum yediden yetmişe pek çok kullanıcının keyifli bir şekilde vakit geçirebilmesi ne imkan tanıdı. Video oyunlarının geçirdiği bu evrim oyunların daha kaliteli daha iyi görünümlü ve yazılım olarak daha üstün bir hal almasına olanak tanıdığı gibi aynı zamanda oyun severlerin de pratik çözümlere erişebilmesine yardımcı olmuştur. Bilgisayarların gelişmesi ile birlikte daha kolay bir şekilde oynanan oyunlar bilgisayarın özelliklerine bağlı olarak pratik bir şekilde oynamakla birlikte akıllı telefonların üretiminin yaygınlaşmasına dayalı olarak da farklılık gösterdi. Önceleri bilgisayar üzerinden oynanan ve CD ya da disk gibi seçenekler ile yüklenen oyunlar artık internet üzerinden indirilebiliyor ve herhangi bir ücret ödemeksizin oyunları keyfi bir şekilde oynamanız kolay hale geliyor. Oyun indirme ya da oyun oynama esnasında pratik olanaklardan yararlanmak ve oyununuzun keyfini iki katına çıkarabilmek için sizler de online deneyimler sunan alternatiflere yönelebilirsiniz. Akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz mobil oyunlar gün içerisinde her yere sizinle birlikte gelebilecek ve her an size eşlik edebilecek bir konumda olduğu için bilgisayar oyunlarının zarar daha yüksek bir performans sergilemektedir. Bu sayede telefonunuzla her an her yerde oyununuzu oynayabilir ve zamanın nasıl geçtiğini unutabilirsiniz. Özellikle modern insanların gün içerisindeki stresini atmak adına tercih ettiği Pubg ilk üretildiği günlerde bilgisayar üzerinden oynanıyor olsa da zaman içerisinde mobil oynanacak şekilde geliştirildi. Bu durum sizlere dilediğiniz her yerde oynayabileceğiniz mükemmel bir oyun olanağı sundu. Dünya üzerinde büyük bir popülerliğe sahip olan Pubg ülkemizde de pek çok oyun sever tarafından en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Birden fazla oyuncu ile oynanabilen bu online oyunda kendinizi daha iyi bir seviyeye getirebilmek için çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu avantajların başında gelen Pubg Mobile UC kodu alışveriş esnasında sizlere daha kolay bir şekilde arzu ettiğiniz ürünü alma fırsatı tanıyor. Böylelikle oyun esnasında size yarayacağını düşündüğünüz ürünleri zaman kaybetmeden temin edebilecek ve çoklu bir şekilde oynanan Pubg’de kahramanınızın başarılı bir şekilde seviye atlamasına olanak tanıyabileceksiniz.

Çevrimiçi çok oyunculu oyunların arasında yer almakta olan PUBG Mobile, Bluehole tarafından geliştirilmiş olan bir oyundur. Birçok oyunun aksine yeni sayılabilen bir oyun olmasına rağmen kısa süre içerisinde geniş kitlelere erişebilmektedir. Hatta çok fazla kullanıcıya sahip olmasıyla beraber e-spor organizasyonlarının da dikkatini çekerek organizasyonların müsabakalar düzenleyebileceği bir oyun konumunadır. Pubg mobile uc kullanarak oyunda yer almakta olan karakterinizi özelleştirerek daha iyi bir hale gelmesini sağlayabilmeniz de mümkündür. Karakteriniz ne kadar gelişmişse oyunlarınızı oynarken rakiplerinize karşı vereceğiniz mücadelelerde de daha ön planda yer alabilmeyi başarabilirsiniz.

Pubg Nasıl Oynanır?

Pubg mobile uc satın al yoluna gideceğiniz noktada özellikle oyunda bu uc’ları kullanabilmeniz için oyunun nasıl oynandığını da bilmeniz gerekmektedir. Oyun oynarken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar ise şu şekildedir:

 • Oyunun en temel amacı hayatta kalabilmektedir.
 • Hayatta kaldığınız süre içerisinde rakiplerinize saldırılar düzenleyerek onları mutlaka saf dışı bırakmanız gerekir.
 • 100’e yakın oyuncu rotası belirli olan bir uçağın içerisinde yer almaktadır.
 • Bu oyuncular istedikleri zaman uçaktan paraşütle atlar ve adadaki herhangi bir yere giderler.
 • Takım şeklinde oynamak isteyen kişiler ise rastgele diğer insanlarla veya arkadaşlarıyla takım oluşturabilmektedir.
 • Takım şeklinde oynandığı zaman eğer takımda herkes ölmezse takım dağılmamaktadır.
 • Oyunun ilk başlangıcında herkes eşittir. Pubg uc satın al ucuz imkanı sayesinde karakterinize ek özellikler satın alarak kendi karakterinizin daha iyi itemlerle başlamasını sağlayabilirsiniz. 
 • Kask, zırh, çanta ve silah gibi itemları bulabilme adına oyunda yer alan binaları veya alanları aramanız gerekmektedir.
 • Haritada yer almakta olan her bölgede farklı itemlar karşınıza çıkabilmektedir.
 • Oyunda güvenli bölgelere gidebilmeniz adına sizlere bazı zamanlar verilmektedir.
 • Sizlere verilen zaman içerisinde güvenli bölgeye ulaşmadığınız takdirde tehlikeli bölgede kalırsınız. Tehlikede bölgeden en kısa sürede uzaklaşma adına pubg uc indirim kampanyalarımızdan uc alarak yeni itemler edinebilirsiniz.
 • Oyunda kırmızı bölge olarak adlandırılmış olan bölgenin rastgele seçilmekte olan alanlarına bomba yağabilmektedir.

Item kullanarak oyunda olmak istediğiniz kişi olarak yer alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Pubg mobile uc alma işlemlerinizi sitemizden gerçekleştirerek oyunda kendinizi daha rahat ifade ederek oynayabilme şansınız vardır. Uc alma sırasında ise özellikle indirimli fiyatlar arayan kişiler sitemizde Pubg uc indirimli şekilde sunulmakta olduğunu görebilir. Sitemizde uc ve hesap fiyatları noktasında sürekli kampanyalar düzenlenmektedir.

Pubg Mobile UC Nedir?

Pubg uc kelimelerini çok sık bir şekilde duyuyor olabilirsiniz. Oyunu oynamaya yeni başlayan kişiler özellikle uc’nin ne olduğunu merak etmektedir. Oyun başladığı sırada bütün herkes eşit olduğu gibi UC (Unknown Cash) sahibi olan kişiler çeşitli eşyalar alarak diğer oyunculardan farklı görünebilme imkanına sahip olmaktadır. Pubg mobile ucuz uc arayan kişiler genellikle oyunda satıldığından daha uygun fiyatlara uc bulmak isteyerek oyunda bunlarla alışveriş yapmak istemektedir. Pubg mobile uc kodu almış olduğunuz takdirde bunu oyundaki hesabınıza yükleyerek karakterinize eşyalar alabilirsiniz. UC’lerin oyunda yer almakta olan rakiplerinize karşı sizlere üstünlük göstermekte olduğunu görebilirsiniz. Pubg mobile uc yükleme yaptıktan sonra oyunda sizlere sunulmakta olan itemları satın alabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Pubg mobile uc razer gibi seçeneklerle oyun içerisindeki ticaretlerinizde hiçbir sıkıntıyla karşılaşmazsınız.

Pubg Mobile UC Nereden Alınır?

Pubg mobile uc satın al ucuz bir şekilde bu işlemlerinizi yerine getirmiş olduğunuz sırada özellikle nereden alabileceğinizi bilmeyebilirsiniz. UC aramakta olan kişiler oyun içerisinde satın alma yoluna gidebilecekleri gibi aynı zamanda oyun dışında da satın alımlarını yerine getirebilmektedir. Pubg mobile uc global almak istediğiniz sırada sitemizde sizlere farklı ödeme yöntemlerin de beraberinde sunulmaktadır. Pubg mobile uc satın al mobil ödeme yoluna gideceğiniz evrede sizlere sunmuş olduğumuz ödeme yöntemlerini değerlendirerek bunları gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sitemizde yer almakta olan ödeme yöntemleri ise şu şekildedir:

 • Kredi kartı ile ödeme
 • Havale ve eft gibi banka transferi yöntemleriyle ödeme
 • Mobil ödeme
 • İninal kart ile ödeme
 • Papara ile ödeme

Pubg mobile uc epin gibi satın alımlarınızı yerine getireceğiniz noktada bu satın alma işlemlerinizde sizlere sunmuş olduğumuz ödeme yöntemlerini tercih ederek ödeme işlemlerinizi yapabilmeniz mümkündür. Kredi kartıyla ödeme gibi yöntemlere gideceğiniz sırada ise sizlere taksit imkanı da sağladığımız için kredi kartına çeşitli taksit fırsatlarımızla uc ve oyun hesapları satın alabilirsiniz. Pubg mobile uc kullanacağınız sırada satın alım işlemlerinizde sizlere kesintisiz destek vermeye dikkat ediyoruz.

Pubg Mobile UC Fiyatları

Pubg mobile uc kodu alma yoluna gideceğiniz evrede özellikle uc fiyatlarının ne durumda olduğu merak edilmektedir. Özellikle uygun fiyatlar üzerinden uc sunmakta olan siteler bu evrede merak edilerek tercih edilmektedir. Pubg mobile uc fiyatları ise şu şekildedir:

Pubg UC Epin (Epin olarak teslim edilir)

 • Pubg Mobile 60 UC: 14,00 TL
 • Pubg Mobile 300 + 25 UC: 70,00 TL
 • Pubg Mobile 600 + 60 UC: 140,00 TL
 • Pubg Mobile 1500 + 300 UC: 350,00 TL
 • Pubg Mobile 3000 + 850 UC: 700,00 TL
 • Pubg Mobile 6000 + 2100 UC: 1400,00 TL
 • Pubg Mobile Royale Pass: 59,00 TL
 • Pubg Mobile Elit Royale Pass: 129,25 TL

Pubg UC (ID numarasına yüklenir.)

 • Pubg Mobile 690 UC: 120,00 TL
 • Pubg Mobile 1875 UC: 300,00 TL
 • Pubg Mobile 4000 UC: 600,00 TL
 • Pubg Mobile 8400 UC: 1200,00 TL

Pubg Razer Gold Pin (Seri ve Pin olarak teslim edilir)

 • Pubg Mobile 28 UC: 4,85 TL
 • Pubg Mobile 55 UC: 9,70 TL
 • Pubg Mobile 83 UC: 14,55 TL
 • Pubg Mobile 143 UC: 24,25 TL
 • Pubg Mobile 285 UC: 48,50 TL
 • Pubg Mobile 620 UC: 97,00 TL
 • Pubg Mobile 1575 UC: 242,50 TL
 • Pubg Mobile 3350 UC: 485,00 TL

Pubg mobile uc ucuz arayışta olan kişiler satın alma yoluna gidecekleri evrede satın alma işlemlerini sitemiz üzerinden yerine getirebilmektedir. Pubg mobile uc satın al yoluna gideceğiniz sırada sitemizi tercih etmiş olduğunuz takdirde satın alma işlemleriniz en kısa süre içerisinde onaylanarak satın alımlarınızı yapmanıza yardımcı olunmaktadır. Hızlı teslimat özelliğimiz olması siparişlerinizin hemen sizlere teslim edilmesini sağlamaktadır. Pubg mobile uc alma evresinde bu yüzden her zaman satın almış olduğunuz uclarınızı oyunlarınızda kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile Item

Pubg mobile uc satın al ucuz noktasında sizlere fiyatlarımızı sunarken her zaman en uygun fiyatları sunmaktayız. Uc alan kişilerin almış oldukları uclerı en sık kullanmış olduğu yerler ise genellikle item alımıdır. Pubg mobile uc yükleme yoluna giderek oyun içerisinde artık oyun parasına sahip olursunuz. Oyun parasına sahip olduğunuz için sizlere sunulan çeşitli itemlarla kahramanınızı daha güçlü hale getirebilmeniz mümkündür. Pubg mobile uc fiyatları en uygun şekilde sizlere sitemizde sunulmakta olduğu gibi bu şekilde almak istediğiniz item’lerinizi da rahat bir şekilde alabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür.

Pubg mobile uc epin ile beraber hesabınıza yüklemiş olduğunuz uc'lerle beraber oyundaki işlemlerinizi daha rahat bir şekilde yerine getirebilmeniz mümkündür. Item’ler oyunlarda karakterlerinizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz silah, zırh, kask, bıçak gibi eşyalardır. Bu eşyaları oyundan satın alabildiğiniz gibi dış siteler üzerinden de satın alabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Pubg mobile uc ucuz arayışında olan kişiler özellikle almak istedikleri itemleri daha uygun fiyatlarla alabilmek için bu arayış yoluna gidebilmektedir.

Pubg Mobile Item Ücretleri

Pubg mobile uc en ucuz şeklinde araştırmalar yaptığınız sırada sizlere sitemizin bu ucları son derece uygun fiyatlara sunmakta olduğunu görebilmeniz mümkündür. Sizlere uc'leri uygun fiyatlar üzerinden sunarken çeşitli kampanyalar da gerçekleştiriyoruz. Pubg mobile uc kampanya ile beraber sizlere sağlamış olduğumuz imkanlar çok gelişmiştir. Item alma yoluna gidecek olan kişiler de kendilerine çeşitli item’ları uygun fiyatlardan sunduğumuzu görebilmektedir. Sizlere sunduğumuz bazı skinler ve fiyatları şu şekildedir:

 • Combat Divet Suit: 26.10 TL
 • Wood % Gold – AKM: 26.10 TL
 • Casual Stroll Set: 10.35 TL
 • Cobalt Storm Backpack: 10.35 TL
 • Nutcracker – Pan: 10.35 TL
 • Commod Kid Set: 10.35 TL
 • Tomato Cap: 5.18 TL
 • Commod Kid Hat: 5.18 TL

Pubg mobile uc mobil ödeme yaparak satın alımı yapabileceğiniz gibi aynı zamanda skin satın alma yoluna gideceğiniz noktada da mobil ödeme yöntemlerini ve sizlere sunduğumuz diğer ödeme yöntemlerini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Pubg mobile uc satın al mobil ödeme evresinde sizlere güvenilir bir hizmet verilirken skin alacağınız sırada da ödemenizi yaptıktan sonra almış olduğunuz skinler en kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır. Bu şekilde itemlerinizi kullanma yoluna gidebilirsiniz.

Pubg Mobile Hesap Satışı

Pubg mobile uc unknown cash alarak hesaplarınızı geliştirdiğiniz zaman bir noktadan sonra hesaplarınızı satmak isteyebilirsiniz. Sahip olmuş olduğunuz güçlü ve itemlere sahip olan hesaplarınızı satışa sunmak için en uygun platformları aramak isteyebilirsiniz. Pubg mobile uc indirimli şekilde sitemizden alarak oyun hesaplarınızı geliştirirken aynı zamanda hesaplarınızı da değerleriyle beraber satabilirsiniz. Çünkü sitemizde hesabınızın değerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Pubg mobil uc satışı, hesap satışı ve item satışı gibi özellikleriyle sitemiz genel anlamda oyunseverler arasında güvenilir bir şekilde ticaret yapılmasına yardımcı olmaktadır. Pubg mobil uc satın al işlemlerini yerine getirmekte olan kişiler sitemiz üzerinden bu işlemlerini yerine getirirken hemen teslimat yapıldığını görebilmekte olduğu gibi hesap satacağınız sırada satış işlemleriniz de hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Pubg Mobil Hesap Satın Alma

Oyunlarınızın seviyesini ilerleterek satmak istediğiniz gibi aynı zamanda oyun satın almak isteme imkanınız da bulunmaktadır. Oyun hesapları satın alan kişiler genellikle ilerlemiş seviyede olan oyun hesaplarını araştırmakta olduğu gibi aynı zamanda temel seviyeden başlamak istememektedir. Bir oyun seviyesi ne kadar yüksekse rakipler de o kadar güçlü ve kaliteli olur. Pubg mobile uc indirim ile satın alan kişiler de genellikle hesaplarını ilerletmek için satın alma yoluna gitmektedir. Oyuna yatırım yapmanız seviyenizin artmasında etkili olma özelliğine sahiptir. Pubg uc al işlemlerinizi kesintisiz şekilde yerine getirebileceğiniz gibi aynı zamanda hesap alma işlemlerinizi de en iyi şekilde yerine getirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu noktada pubg mobil uc alma işlemlerinizi yaparken kullanacağınız ödeme yöntemlerinizi kullanırsınız. Sitemizden alabileceğiniz bazı hesaplar ve ücretler şu şekildedir:

 • Maskara setli profesyonel hesap: 1800 TL
 • 4 öldürme mesajlı hesap: 3.700 TL
 • 7’nci seviye buz diyarı hesabı: 4.100 TL
 • Buz diyarlı hesap: 190 TL
 • M416 Buz diyarlı öldürmeli hesap: 169.90 TL
 • Buz M4 Platin 2 hesap: 225 TL
 • Destansı profesyonel hesap: 14.500 TL
 • 12. Sezon fatih buz maskara: 1.700 TL

Sitemizde sizlere alabileceğiniz yüzlerce hesabı bir arada sunmaya dikkat ediyoruz. Pubg mobile uc kodu kullanılarak bazı hesaplar özelleştirilmiş olduğu gibi hesap alışverişleriniz sırasında seviyesinde ne kadar uc yer almakta olduğunu da inceleyebilirsiniz. Bu şekilde hesabın değerinin etkilendiğini de görebilmeniz mümkündür. Pubg mobile uc kodları edinmek isteyen kişiler hesap alışverişleri sırasında olduğu gibi sitemizden bu kodları edinebilmektedir.

Pubg Mobile Rütbe Sistemi ve Puanları

Online çok oyunculu oyunların oynandığı sırada özellikle rütbe sistemleri dikkat çekmektedir. Oyunlarda görevleri yerine getirdikçe ve galip geldikçe sizlere bazı puanlar ve rütbeler verilebilmektedir. Pubg mobil uc kod kullanarak karakterini daha özel ve kişiselleştirmiş hale getiren kişilerin oyunda almış olduğu rütbelerin sıralamalarda daha fazla göze çarptığını görüyoruz. Pubg mobil uc ucuz bir şekilde alınmak istendiği sırada ise sitemiz tercih edilmesi gerekmektedir. Sitemizde diğer platformlara nazaran daha uygun fiyatlardan hizmet verilmekte olduğu gibi aynı zamanda siparişleriniz siz beklemeden sizlere teslim edilmektedir.

Rütbe sisteminde daha kişiselleştirilmiş bir oyun sergilemek için pubg uc mobil ödeme, kredi kartı ile ödeme, banka transferi ve innial kart ile ödeme gibi yöntemler tercih edilerek sipariş verilebilmektedir. Pubg mobile uc satın al mobil ödeme yöntemini tercih ederken diğer sitelerde mobil ödeme işlemlerinde yaşanmakta olan sorunlar sitemizde meydana gelmemektedir. Pubg mobil uc fiyatları hakkında sizlere yazımızda bilgi verdik. Bu fiyatlar üzerinden sipariş vererek düşmanlarınızdan daha farklı kozmetiklerle savaşabilirsiniz. Pubg mobile uc satın al ucuz mobil ödeme yaptıktan sonra oyunlarınızı oynamaya hemen devam edebilmenizde mümkündür. Oyunda yer almakta olan rütbe sistemine baktığımız zaman genel anlamda şu şekilde olduğunu görüyoruz:

 • Bronz rütbesi: 1200 ile 1699 puan arası
 • Gümüş rütbesi: 1700 ile 2199 puan arası
 • Altın rütbesi: 2200 ile 2699 puan arası
 • Platin rütbesi: 2700 ile 2199 puan arası
 • Elmas rütbesi: 3200 ile 3699 puan arası
 • Taç rütbesi: 3700 ile 4199 puan arası
 • As: İlk 500 içerisinde yer alan oyuncular
 • Fatih: ilk 500 içerisinde yer alan oyuncular

Pubg mobil uc mobil ödeme yöntemi veya diğer ödeme yöntemlerini kullanarak alan kişilerin daha kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş bir oyun ortaya koyduklarını ve rütbe sisteminde fark edilebildiklerini görüyoruz. Pubg uc kullanma sırasında da karakterinizi özelleştirecek skinler alarak kullanırsanız bu durum hesabınıza ve karakterinize de en iyi şekilde yansıyacaktır.

Pubg Mobile Hızlı Ranke Yükseltme

Her oyunda sizlere çeşitli seviyeler verilmekte olduğu gibi seviyenizi her zaman en hızlı şekilde yükseltmek isteyebilirsiniz. Pubg uc satın al işlemleri yapmakta olan kişilerin uc satın almasının en temel sebeplerinden birisi ise bu amacı kişiselleştirilmiş oyun deneyimi ile taçlandırmaktır. Karakterinizin size özel hale gelebilmesi için ona çeşitli oyun içi itemler satın almak isteyebilirsiniz. Pubg uc alma noktasında sitemiz sizlere destek vermekte olduğu gibi çeşitli skinleri de bir arada sunarak karakterinize istediğiniz takdirde bu skinleri almanız noktasında da destek vermektedir. Pubg uc fiyatları, item fiyatları gibi noktalarda da oyun içi alışverişlere nazaran daha uygun fiyatlar üzerinden destek vermekte olduğumuz için oyun severler genellikle sitemiz üzerinden alma yoluna gidebilmektedir.

Sitemizden pubg uc ucuz bir şekilde aldığınız takdirde siparişlerinizi tamamlamanızla beraber sizlere bir kod verilmektedir. Pubg uc kodu olan bu kod ile oyundaki hesabınıza yatırımlarınızı yapabilir ve beklemeden oyun içerisindeki alışverişlerinizi gerçekleştirebilme imkanına sahip olursunuz. Pubg uc ucuza aramakta olan kişiler özellikle bazı sitelerin kendilerine sorun çıkarmasından dolayı şikayetçi olmaktadır. Pubg uc epin gibi alımlarınız sırasında sizlere her zaman güvenilir hizmet vermeye dikkat ettiğimiz gibi ödemelerde yer alan 3D Secura ve SSL özellikleri de sizlerin güvenliğini koruduğumuzu göstermektedir. Pubg uc en ucuz fiyatlar üzerinden almakta olan kişiler bu yüzden sitemizde siparişlerinden yana bir sıkıntı yaşamaz.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.