7/24 Anında Pubg UC ID Yükleme | Pubg UC Satın Al | OyunGift

PUBG Mobile / [TR] ID Yükleme 7/24

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

18

Yorumlar ( 18 )

Günü daha keyifli geçirebilmek için teknolojin olanaklarından yararlanmayı tercih eden her kullanınca dijital oyunlarla sıkı bir bağlantı içinde kalıyor. Teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte bilgisayar her kullanıcının ulaşabileceği bir noktaya vardı. Bilgisayarın yaygınlaşması durumu beraberinde bilgisayar kullanıcılarının keyifli vakit geçirmesine yardımcı olacak etkinliklerinde gelişmesine zemin hazırladı. Bu etkinlikler 90'lı yılların başından itibaren gelişim göstererek video oyunlarına dönüştü ve bu durum yediden yetmişe pek çok kullanıcının keyifli bir şekilde vakit geçirebilmesi ne imkan tanıdı. Video oyunlarının geçirdiği bu evrim oyunların daha kaliteli daha iyi görünümlü ve yazılım olarak daha üstün bir hal almasına olanak tanıdığı gibi aynı zamanda oyun severlerin de pratik çözümlere erişebilmesine yardımcı olmuştur. Bilgisayarların gelişmesi ile birlikte daha kolay bir şekilde oynanan oyunlar bilgisayarın özelliklerine bağlı olarak pratik bir şekilde oynamakla birlikte akıllı telefonların üretiminin yaygınlaşmasına dayalı olarak da farklılık gösterdi. Önceleri bilgisayar üzerinden oynanan ve CD ya da disk gibi seçenekler ile yüklenen oyunlar artık internet üzerinden indirilebiliyor ve herhangi bir ücret ödemeksizin oyunları keyfi bir şekilde oynamanız kolay hale geliyor. Oyun indirme ya da oyun oynama esnasında pratik olanaklardan yararlanmak ve oyununuzun keyfini iki katına çıkarabilmek için sizler de online deneyimler sunan alternatiflere yönelebilirsiniz. Akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz mobil oyunlar gün içerisinde her yere sizinle birlikte gelebilecek ve her an size eşlik edebilecek bir konumda olduğu için bilgisayar oyunlarının zarar daha yüksek bir performans sergilemektedir. Bu sayede telefonunuzla her an her yerde oyununuzu oynayabilir ve zamanın nasıl geçtiğini unutabilirsiniz. Özellikle modern insanların gün içerisindeki stresini atmak adına tercih ettiği Pubg ilk üretildiği günlerde bilgisayar üzerinden oynanıyor olsa da zaman içerisinde mobil oynanacak şekilde geliştirildi. Bu durum sizlere dilediğiniz her yerde oynayabileceğiniz mükemmel bir oyun olanağı sundu. Dünya üzerinde büyük bir popülerliğe sahip olan Pubg ülkemizde de pek çok oyun sever tarafından en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Birden fazla oyuncu ile oynanabilen bu online oyunda kendinizi daha iyi bir seviyeye getirebilmek için çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu avantajların başında gelen Pubg Mobile UC kodu alışveriş esnasında sizlere daha kolay bir şekilde arzu ettiğiniz ürünü alma fırsatı tanıyor. Böylelikle oyun esnasında size yarayacağını düşündüğünüz ürünleri zaman kaybetmeden temin edebilecek ve çoklu bir şekilde oynanan Pubg’de kahramanınızın başarılı bir şekilde seviye atlamasına olanak tanıyabileceksiniz.

PUBG Mobil UC Yüklemesi

PUBG Mobile UC satın alın ve 1 dakika içinde hesabınıza yüklenmesini bekleyin. Özel API Servislerimiz sayesinde hiçbir manuel işlem yapılmaz. 1 dakika içinde Pubg Mobile UC niz Hesabınıza ID Yükleme yöntemiyle yüklenir.

Diğer amatör sistemler gibi 24 saat - 48 saat gibi bekleme süreleriniz olmaz.

Satın aldığınız pubg mobile uc, hesabınıza 1 dakika içinde otomatik olarak yüklenir.

 

PUBG Mobil UC hakkında

PlayerUnknown Battleground (PUBG) Mobile, orijinal bir battle royale tarzı oyundur Kendi karakterinizi yaratabilir ve bir ekiple çevrimiçi olarak herkes için ücretsiz bir savaşa katılabilir veya savaş alanında tek başınıza gidebilirsiniz. Sandık kutusu gibi oyun içi satın alımlar silah kaplamalarının, kıyafetlerin, paraşütlerin ve daha birçok öğenin kilidini açar!

 

Önemli bilgi:

 • PUBG Mobile UC yüklemesi için yalnızca Oyuncu Kimliği gerekir.

Neden bu kadar hızlıyız ?

Profesyonel yazılım kadromuz ile geliştirdiğimiz özel servisler sayesinde, insan gücüne ihtiyaç duyulmadan otomatik olarak id yükleme işlemleri yapılır.

 

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.